Haziran 4, 2023

Orduspor 1967’de Teknik Direktör Şükrü Bekiroğlu !

Yeni sezonda Yeni Mahalle 52 Spor’un lige katılım haklarını alarak 1.Amatör’de Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü adıyla devam edecek olan takımda teknik direktör Şükrü Bekiroğlu olurken, teknik heyette belirlendi.

Sessiz sedasız şekilde kongre yaptığı öğrenilen ve yönetim kurulunu da belirleyen Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde yeni sezon çalışmaları da başladı. Kulüp Başkanı Savaş Şimşek yaptığı açıklamada takımın teknik direktörünün Şükrü Bekiroğlu olduğunu belirtti.

Son olarak Gölköyspor’da teknik direktörlük yapan Şükrü Bekiroğlu’nun yardımcılığını geçen sezon Orduspor’u 1.Amatör Lig şampiyonu yapan Mahmut Nambaş yapacak. Kaleci antrenörü ise Serkan Karadeniz olarak belirlendi. Altyapıya önem vermesi beklenen takımda Altyapı sorumlusu Turgut Kır olurken, çeşitli yaş kategorileri için 6 kişilik teknik kadronun olduğu da açıklandı.

Kariyerinde birçok takımda teknik direktörlük yapan hem profesyonel liglerde hem de Bölgesel Amatör Lig’de Orduspor’da teknik direktörlük yaparken, özellikle BAL’da teknik direktörlük yaptığı dönemde Orduspor için kayyum çalışması yapması ile eleştirilmişti. Bekiroğlu geçen sezon Gölköyspor’da teknik direktörlük yaparken, takım sezon sonu 2.Amatör Lig’e düşmüştü.

Yeni sezonda transfer çalışmalarına da başlayacak olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde Yusuf Uygun, Adem Akça, Özcan Türkmen ve Cihan Ergen’den oluşan transfer komitesi olduğu da belirtildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!