Mart 24, 2023

Orduspor 3.Lig’den mi Başlayacak ?

Yeni sezon öncesinde hem Orduspor hem de Yeni Orduspor cephesinde hareketli saatler yaşanırken, 2019-2020 sezonunda 1967 Orduspor ismi ile bir takımın 3.Lig’de mücadele etmesi bekleniyor.

Orduspor ile Yeni Orduspor arasındaki ‘sözde birleşme’ konusunda herhangi bir olumlu bir gelişme yaşanmazken, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin Yeni Orduspor ile ilgili yaptırımı sonrasında Yeni Orduspor cephesi adeta dağılmıştı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’in özellikle Oktay Çanak başta olmak üzere Enver Yılmaz ile Yeni Orduspor konusu da işbirliği yapan hiç kimseyi Orduspor çatısında istemediği kulislerde konuşuluyor.

Yeni sezon öncesinde ise Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Yeni Orduspor’un 3.Lige katılım haklarının alındığı ancak bu hakların yeni bir çatıda oluşacak olan ismimin 1967 Orduspor olması beklenen takıma devredileceği konuşuluyor.

Ordu Büyükşehir Belediye cephesinin aynı zamanda Orduspor için bir sponsor bulabildiği takdirde yoluna sponsor adı ile de devem edilebileceği konuşuluyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!