“Orduspor Özlemini Gerçekleştireceğiz”
Orduspor taraftarları, kulübün birlik ve beraberliğiyle alakalı Ordu Büyükşehir Belediyesi önünde bir reklam filmi çekerken, Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’e…
Orduspor taraftarları, kulübün birlik ve beraberliğiyle alakalı Ordu Büyükşehir Belediyesi önünde bir reklam filmi çekerken, Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ‘Hilmi Başkan buraya’ diye tezahürat yaptılar. Taraftarları kıramayan Güler, Orduspor’u eski günlerine döndüreceklerini söyledi.
Orduspor taraftarları, bir reklam filmi çekmek için bir araya geldi. Fidangör’de tezahüratlar eşliğinde yürüyen taraftarların son durağı ise Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin önü oldu.
Tezahüratlar eşliğinde…
Burada Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’e tezahüratlarla seslenen taraftarların çağrısını yanıtsız bırakmayan Güler, taraftarların yanında indi.
Orduspor taraftarları, Güler’e; ‘Ordusporumuza sahip çıkacağınıza inanıyoruz. Size güveniyoruz. Orduspor, bu şehrin en büyük markası. Sizin takımımıza sahip çıkacağınıza inanıyoruz’ dediler.
“Orduspor özlemini gerçekleştireceğiz”
Başkan Güler ise; “Orduspor’un dünü, bugünü ve geleceği hakkındaki çalışmaları toparladık. Bundan sonra çok sağlam bir altyapıyla Orduspor efsanesini ve Orduspor özlemini birlikte gerçekleştireceğiz. Güzel çalışmaları birlikte yapacağız” diye konuştu.
Son olarak Orduspor taraftarları, ‘Büyük Başkan’ tezahüratları arasında Hilmi Güler’e Orduspor atkısı hediye etti.
Ordu Hayat