Sezon başında Yeni Orduspor’un şampiyonluk parolasıyla takımın başına getirdiği Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki’nin de ayrılmasıyla birlikte sorunlar daha da artarken başarılı çalıştırıcı, koca bir sezon geçireceği kendi memleketinin takımında yönetimin olağanüstü kongre kararı alması sebebiyle sadece 3 antrenman yaptırabildi.

Özellikle son yıllarda 2 kez Spor Toto Bölgesel Amatör Lig şampiyonluğu yaşayan Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki, Sportif Direktör Cevat Macit ile beraber Yeni Orduspor ile anlaşmaya vardı.

Sezon başında transferlere de başlayan Tiryaki ve Macit, sadece 2 hafta takımın başında kaldıktan sonra yönetim kurulunun olağanüstü kongre kararı alıp, yeniden aday olmayacağını açıklamasıyla beraber görevi bıraktılar.

Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki önderliğinde sezona başlayan Yeni Orduspor, 2 günde 3 antrenman yaptıktan sonra patlak veren olaylardan dolayı hem idmanları sonlandırmak hem de görevi bırakmak zorunda kaldılar.

Mor Beyaz Siyahlı ekibe tecrübeli ve gelecek vaat eden oyuncular kazandıran tecrübeli çalıştırıcı, kulübün belirsizliğinden dolayı görevi bıraktı.

Ordu Hayat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!