• Eylül 11, 2019
  • No Comment
  • 45

Ulubey’de Taarruz Hazırlığı !

Ordu 1.Amatör Küme ekiplerinden Ulubey Belediyespor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında transfer çalışmalarına kulüp başkanı Soner Poyraz önderliğinde start verdi. Daha…

 Ulubey’de Taarruz Hazırlığı !

Ordu 1.Amatör Küme ekiplerinden Ulubey Belediyespor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında transfer çalışmalarına kulüp başkanı Soner Poyraz önderliğinde start verdi.

Daha önce iki kez 1.Amatör Küme şampiyonluğu yaşayan ve geçen sezon ise Play-Off Finalinde kaybeden Ulubey Belediyespor, yeni sezonu iple çekiyor.

“İskeleti koruyacağız”

Önceliklerinin iç transfer olduğunu ardından dış transfere yöneleceklerini aktaran Ulubey Belediyespor Başkanı Soner Poyraz, “İlk olarak geçen sene anlaştığımız topçularla görüşüyoruz. Önce onları halledip, sonra dış transferi halledeceğiz. Şu anda anlaşılan futbolcu yok, önümüzdeki hafta içi belli olur. Görüşme yaptık ve ilk olarak geçen seneki futbolcu arkadaşların görüşlerini aldık. Sonra masaya oturacağız. Kadro korunacak. İl dışından transfer yok. Yine Ordu’dan ama faklı takımlardan transferlerimiz olacak. Devre arasına kadar götürüp asıl takviyeleri o zaman yapacağız. Ünye 1957 Spor ve Altınordu Belediyespor’un durumlarına göre transfer yapacağız” dedi.

Tesis müjdesi…

Ulubey’de profesyonel bir spor tesisi yapmayı planladıklarını söyleyen Başkan Poyraz; “Bu sene Ulubey’e tesis yapmayı düşünüyorum. Profesyonel lig için tesis yapmayı planlıyoruz. Futbolda rolante gitmek istiyoruz ama hedefsiz olmuyor. Ulubey Belediyespor için 3. Lig ayarında tesis yapmayı düşünüyoruz. Yerini netleştirmeye çalışıyoruz. Tabi bunun yanında şampiyonluğa gideceğiz, hedefimiz devre arasında daha çok netleşecek” ifadelerini kullandı.

Teknik Direktör Şenol Yılmaz ile yeniden anlaştıklarını söyleyen Poyraz, tecrübeli çalıştırıcıya güvendiklerini dile getirdi.

Öte yandan Ordu 1.Amatör Küme A Grubu’nda yer alacak olan Ulubey Belediyespor’un grubunda Kumruspor, Eskipazarspor, Kirazlimanıspor, Aybastıspor, Doğaspor, Çamaşspor, Gülyalı Turnasuyuspor, Korgan Belediyespor ve Esnafspor yer alıyor.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Related post

Ulubey İlçe Sahası’nda Puanlar Paylaşıldı 1-1

Ulubey İlçe Sahası’nda Puanlar Paylaşıldı 1-1

Ordu 1.Amatör Lig Play-Off A Grubu’nda Ulubey Belediyespor ile Kabadüz Belediyespor arasında oynanan müsabaka karşılıklı atılan gollerin ardından 1-1 berabere bitti…
Galataspor’a Ulubey Belediyespor Freni 1-1

Galataspor’a Ulubey Belediyespor Freni 1-1

Ordu 1.Amatör Lig’de haftanın sonucu merakla beklenen karşılaşmalarından birisi olan Ulubey Belediyespor-Galataspor maçı 1-1 bitti ve bu sezon tüm maçlarını kazanan…
Ulubey Belediyespor Play-Off’a Işık Tuttu 0-1

Ulubey Belediyespor Play-Off’a Işık Tuttu 0-1

Ordu 1.Amatör Lig’de bu hafta ilçede oynanan maçlardan birisi olan karşılaşmada Ulubey Belediyespor konuk olarak gittiği Ünye’de Ünye Gençlerbirliği’ni Cemal Işık’ın…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir