• Nisan 11, 2019
  • No Comment
  • 92

Van Maçı Pahalıya Mal Oldu…

TFF 3.Lig 2.Grup’ta mücadele eden Yeni Orduspor’da Karşıyaka müsabakası hazırlıkları sürerken, 4 oyuncu kart cezalısı, 2 oyuncu ise sakat olduğu…

 Van Maçı Pahalıya Mal Oldu…

TFF 3.Lig 2.Grup’ta mücadele eden Yeni Orduspor’da Karşıyaka müsabakası hazırlıkları sürerken, 4 oyuncu kart cezalısı, 2 oyuncu ise sakat olduğu için zorlu deplasmanda forma giyemeyecek.

Sezon başından bu yana sakat ve cezalı oyunculardan dolayı sıkıntılar yaşayan Yeni Orduspor’da Karşıyaka müsabakasında 6 futbolcu çeşitli sebeplerden dolayı oynayamayacak.

Kayabaşı ve Özçelik sakat

Mor Beyaz Siyahlı ekipte haftalarda sakatlığı süren orta saha oyuncusu Mustafa Kayabaşı ve Fatih Özçelik, sakatlıkları geçmediği için Karşıyaka deplasmanına götürülmeyecek.

4 cezalı var

Yeni Orduspor’a Van Büyükşehir Belediyespor müsabakası pahalıya mal oldu. Ordu temsilcisinde Van maçında kırmızı kart gören Yusuf Orhan ve Furkan Işıkdemir ile sarı kart gördükleri için cezalı duruma düşen Hasan Kaya ve Mehmet Fuat Gölbaşı forma giyemeyecek.

Teknik Direktör Mehmet Ali Karaca, Karşıyaka deplasmanında ilk 11’den 6 oyuncusunu oynatamayacak olması üzerine bu oyuncuların yerlerini doldurmak için çalışmalara başladı.

Antrenmanlarda Karşıyaka maçının ilk 11’ini belirlemeye çalışan Karaca, eksik oyuncuların yerine oynatacağı futbolcuları belirledi.

6 oyuncu yok

Tecrübeli çalıştırıcının, Karşıyaka müsabakasında; stoper Yusuf Orhan’ın yerine Kerim Bölük, Mehmet Fuat Gölbaşı’nın yerine Burak Aydın, Fatih Özçelik’in yerine Aykut Öztürk, Hasan Kaya’nın yerine Alperen Doğan’ı, Furkan Işıkdemir ile Mustafa Kayabaşı’nın yerlerine ise Sebahattin Usta ve Mithat Yaşar’ı oynatması bekleniyor.

Karaca kadro kuruyor

Yeni Orduspor’un, Karşıyaka maçına; Yavuz Aygün, Asım Can Çaykıran, Ramazan Sal, Kerim Bölük, Fatih Selimhan Solmaz, Çağrı Bülbül, Sebahattin Usta, Mithat Yaşar, Osman Şahin, Alperen Doğan, Burak Aydın ilk 11’i ile çıkması bekleniyor.

3 maçlık mağlubiyet serisinin ardından Karşıyaka deplasmanından eli boş dönmek istemeyen Yeni Orduspor, aynı zamanda Play-Off için de son kozunu oynamış olacak.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Yeni Orduspor, Uğur Durmuş’u Bekliyor !

Yeni Orduspor, Uğur Durmuş’u Bekliyor !

TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden Yeni Orduspor’da devre arası transfer çalışmaları devam ederken, Yomraspor forması giyen Uğur Durmuş ile her konuda…
”Alt Sıralardan Uzaklaşmayı Amaçlıyoruz”

”Alt Sıralardan Uzaklaşmayı Amaçlıyoruz”

TFF 3.Lig 1.Grup’ta düşme potasından uzaklaşmak isteyen Yeni Orduspor’da hafta sonu kendi evinde oynayacağı Manisaspor müsabakası hazırlıkları devam ediyor. Teknik Direktör…
Ergin Döner İlk Sınavında Vasatı Geçemedi !

Ergin Döner İlk Sınavında Vasatı Geçemedi !

TFF 3.Lig’de mücadele eden Yeni Orduspor’un çiçeği burnunda teknik direktörü Ergin Döner, profesyonel liglerdeki ilk teknik direktörlük deneyiminde vasatı geçemedi. Sezonun…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir