- Kasım 24, 2019
- No Comment
- 96
Zirvenin Yeni Sahibi Doğaspor ! 0-5
Ordu 1.Amatör Lig’de kayıpsız giden Doğaspor, deplasmanda Esnafspor’u 5-0 yenerek zirvenin yeni sahibi oldu. Geçen hafta zorlu maçta Gülyalı Turnasuyuspor’u…
Ordu 1.Amatör Lig’de kayıpsız giden Doğaspor, deplasmanda Esnafspor’u 5-0 yenerek zirvenin yeni sahibi oldu.
Geçen hafta zorlu maçta Gülyalı Turnasuyuspor’u yenerek kayıpsız zirve takibini sürdüren Doğaspor, bu hafta Esnafspor ile karşılaştı. Esnafspor karşısında rahat kazanan Doğaspor, Ulubey Belediyespor’un puan kaybı sonrasında liderliğe yükseldi.
Spor Toto Altınordu Tesisleri’nde oynanan maçta rakibi karşısında baştan sona üstün bir oyun ortaya koyan Doğaspor, 3 puanı 5 golle aldı. Aldığı galibiyet sonrada 15 puana yükselen Doğaspor, ligde 2 puan farkla zirvede yer aldı.
Kırmızı-Siyahlılar, geçen sezon ligde Play-Off’a kalmış ancak Play-Off çeyrek finalde Orduspor’a 1-0 kaybederek elenmişti.
SAMET KARADAĞ