Ordu 1.Amatör Küme A Grubu’nda alt sıralardan kurtulmak isteyen Eskipazarspor, Gerze Belediyespor’dan Atila Kılıçoğlu, Orduspor’dan ise Bedirhan Özen ile anlaşmaya vardı.

Antrenör Cumhur Yılmaz takımın başına geldikten sonra bir nebze de olsa iyi sonuçlar almaya başlayan Eskipazarspor, devre arası transfer dönemini boş geçmiyor. Turuncu-Yeşil-Beyazlı ekip, Gerze Belediyespor’dan 22 yaşındaki Atila Kılıçoğlu’nun yanı sıra son olarak 2015 yılında Orduspor forması giyen Bedirhan Özen’i renklerine bağladı.

Antrenör Cumhur Yılmaz, Atila Kılıçoğlu ve Bedirhan Özen ile anlaşmaya vardıklarını belirterek, bu iki oyuncunun da takıma ekstra katkı vereceklerine inandığını söyledi. Yılmaz; “Gerze Belediyespor’dan Atila Kılıçoğlu ve Orduspor’dan Bedirhan Özen ile anlaştık. Orduspor Kulübü’nün yetiştirdiği bu iki güzide genç arkadaşlarımız ligin ikinci yarısında Eskipazar Spor Kulübü için ter dökecekler” dedi.

Eskipazarspor, Ordu 1.Amatör Küme A Grubu’nda çıktığı 11 karşılaşmada 3 galibiyet 1 beraberlik 7 mağlubiyet alırken, topladığı 10 puanla 7. sırada yer aldı. Ligin ikinci yarısında çıktığı iki müsabakada Gülyalı Turnasuyuspor ve Doğaspor maçlarını kaybeden Turuncu-Yeşil-Beyazlılar, bu hafta Kirazlimanıspor’u yenerek yeniden çıkışa geçmek istiyor.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!