• Ekim 10, 2019
  • No Comment
  • 64

“Büyük Hedeflere Talibiz”

Taekwondo teknik direktörü Halil Öziş, Mor Beyaz Spor Kulübü olarak büyük hedeflere talip olduklarını belirterek, Avrupa Şampiyonası’nda Server Balaban’nın Avrupa…

 “Büyük Hedeflere Talibiz”

Taekwondo teknik direktörü Halil Öziş, Mor Beyaz Spor Kulübü olarak büyük hedeflere talip olduklarını belirterek, Avrupa Şampiyonası’nda Server Balaban’nın Avrupa Şampiyonu olmasının diğer sporculara önemli katkıları olacağını dile getirdi.

2019 yılı içerisinde bir çok kategoride ulusal ve uluslararası başarılar yakaladıklarını söyleyen Öziş, Türkiye olarak taekwondoda her zaman Avrupa’nın zirvesinde olduklarını ifade etti.

“Onlarca başarı yakaladık”

Ordu’da taekwondo branşında yeni bir altyapı oluşturduklarının altını çizen Öziş, “Biz kulüp olarak büyük hedeflere talibiz. 2019 yılı içerisinde minik, yıldız, gençler, ümitler ve büyükler kategorilerinde ulusal ve uluslararası onlarca başarılar yakaladık. Bu başarılarda gençlik ve spor il müdürümüzün de katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. 2024 yolunda yıldız bir sporcu kazandık. Taekwondoda son bir yıl içerisinde yaptığımız uzun vadeli planlama ile yeni yıldızlar kazandık. İlimizde yeni bir altyapı kurduk. Avrupa Şampiyonası da Dünya Şampiyonası kadar önemli, artık taekwondo olimpik bir spor, tüm dünya ciddi yatırımlar yapıyor. Avrupa ülkeleri de dünya da söz sahibi, bizde Türkiye olarak taekwondoda her zaman Avrupa’nın zirvesindeyiz. İspanya’nın Marine D’OR ketindeki Avrupa Şampiyonası’nda Server Balaban’nın Avrupa Şampiyonu olması diğer sporcuların hedeflerini yükseltmesine önemli katkı sağlayacak” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir