Engelsizler’de Urfa Mesaisi !

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde Güçlü Eller galibiyetiyle kendine gelen Ordu Büyükşehir Belediyespor, hafta sonu kendi evinde oynayacağı Şanlıurfa Büyükşehir…

 Engelsizler’de Urfa Mesaisi !

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde Güçlü Eller galibiyetiyle kendine gelen Ordu Büyükşehir Belediyespor, hafta sonu kendi evinde oynayacağı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi müsabakası hazırlıklarına devam ediyor.

Başantrenör Cem Aslan nezaretinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi maçı hazırlıklarına devam eden Engelsizler Ordusu’nda hedef Urfa’yı da yenip 2’de 2 yapmak ve üst sıralara tırmanmak.

Lige Beşiktaş mağlubiyetiyle başlayan Ordu temsilcisi, Güçlü Eller deplasmanından aldığı galibiyetle yenilgiyi telafi derken, gücünü de ispatladı.

Güçlü Eller müsabakasını bir kenara bırakan Ordu Büyükşehir Belediyespor, Cumartesi günü oynayacağı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi maçına kilitlendi.

Başantrenör Cem Aslan, Güçlü Eller karşısında aldıkları galibiyetin ardından Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi müsabakası için hazırlıklara devam ettiklerini belirterek, kendi evlerinde oynayacakları bu müsabakadan da galip ayrılmak istediklerini dile getirdi.

Dar bir rotasyonları olmasına karşın mücadeleci bir oyuncu grubuna sahip olduğunu söyleyen tecrübeli coach, haftayı galibiyetle kapatmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Ordu Büyükşehir Belediyespor- Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi müsabakası 12 Ekim 2019 Cumartesi günü 13.00’da Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Engelsizler Ordusu’ndan İkinci Galibiyet 55-63

Engelsizler Ordusu’ndan İkinci Galibiyet 55-63

Tekerlekli Sandalye Erkekler Basketbol Ligi’nde Ordu’yu temsil eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takımı, Fenerbahçe maçı öncesinde deplasmanda karşılaştığı…
Ordu Büyükşehir Belediyespor, Kıbrıs Ekibini Rahat Yendi 74-59

Ordu Büyükşehir Belediyespor, Kıbrıs Ekibini Rahat Yendi 74-59

Ordu Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takımı, sezonun Ordu’daki ilk maçında KKTC Vakıflar’ı yenmeyi başardı. 2023-2024 sezonunda Tekerlekli Sandalye Erkekler…
Ordu Büyükşehir Belediyespor’un İlk Maçı Ne Zaman?

Ordu Büyükşehir Belediyespor’un İlk Maçı Ne Zaman?

Ordu’yu yeni sezonda da Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Ligi’nde temsil edecek olan Ordu Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takımı yeni…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir