- Temmuz 28, 2023
- No Comment
- 80
Orduspor 1967 A.Ş.’de Samican Antrenmanda Yer Aldı
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.’de birçok futbolcu takımdan ayrılırken, geçen sezon transfer edilen ve sözleşmesi devam eden Mustafa…
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.’de birçok futbolcu takımdan ayrılırken, geçen sezon transfer edilen ve sözleşmesi devam eden Mustafa Samican Keskin sezonun ilk antrenmanında yer aldı.
Yeni sezon öncesinde iç ve dış transferde şu ana kadar sadece tek oyuncu açıklayan Orduspor 1967 A.Ş., sezonu açtı. Orduspor 1967 A.Ş.’de geçen sezon Karşıyaka’dan transfer edilen Mustafa Samican Keskin, yeni sezonun ilk antrenmanında yer aldı. Tecrübeli orta saha oyuncusunun yeni sezonda da Orduspor 1967 A.Ş.forması giymesi bekleniyor.
Orduspor 1967 A.Ş.’de sezon başında kadroya katılan ve 685 bin tl bonservisin ödendiği Mustafa Samican Keskin’in, bir yıllık sözleşmesi olmasına rağmen takımdan ayrılması gündeme gelirken 30 yaşındaki orta saha oyuncusu yeni sezonda daha fazla forma giyme ihtimalini düşünerek takımda kaldı ve antrenmanlarda yer aldı.
Mustafa Samican Keskin geçen sezon Orduspor 1967 A.Ş. formasıyla sadece 17 maça çıkmıştı. Keskin, hem orta saha hem de ön liberoda forma giyerken geçen sezon oynadığı maçlarda iki asist yapmıştı.
SAMET KARADAĞ