Yeni Orduspor’da 3-1’lik Çatalcaspor müsabakası sonrasında değerlendirmelerde bulunan Teknik Direktör Telat Özden, futbolun hata oyunu olduğunu ve iyi bir sonuç alabilecekleri müsabakadan yenik ayrıldıkları için üzgün olduklarını dile getirdi.

3 tane net pozisyonu değerlendiremeyip pozisyon vermeden mağlup olduklarını söyleyen tecrübeli çalıştırıcı, Çatalcaspor müsabakasını geride bıraktıkların kaydetti.

“Güzel günler göreceğiz”

Maç içinde sıkıntılı ve stresli geçen dakikaları aşmaları durumunda daha iyi bir ekip olacaklarını belirten Teknik Direktör Telat Özden, “Futbol hata oyunu. Hata yapmayacaksın. Futbolcularımızın bizim canımız, ciğerimiz. Devamında yine hatalar olacaktır. ama yapacak bir şey yok. 1-1’i yakalayıp maçı tuttuk. Esasında orada biraz daha sakin kalabilseydik, oyunu bu şekilde götürebilirdik. Heyecan v e stres derken, enteresan bir şekilde penaltı oldu. Oda bizi şaşırttı. Orta hakem bekledi, yan hakem kaldırdı. Kaybetmeseydik iyiydi. 1 puan bile bizi iyi yerlere getirecekti. Bu saatten Çatalca maçı bitti, diğer müsabakaya bakacağız.Futbol hata oyunu. Zamanımız var, sıkıntılarımız da var. Futbolcularımız maç içinde çok stresli dakikalar yaşıyor. Onu da aşarsak, güzel günler göreceğiz. Pozisyon vermeden 3 gol yedim. İlk devre 3 tane net gol pozisyonumuz var ama atamadık. Maalesef böyle bir sıkıntı yaşıyoruz. İnşallah bunları hep beraber aşarız” ifadelerini kullandı.

Yeni Orduspor, geride kalan 3 haftada topladığı 2 puanla 14. sırada kendisine yer bulabildi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!