Mayıs 28, 2023

2018-2019 sezonunda mücadele ettiği Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde Play-Off’u kıl payı kaçıran Ünye Gücü Futbol Kulübü, yeni sezon öncesinde Teknik Direktör Muhammet Kışla nezaretinde transfer çalışmalarına start verdi.

Yeni sezonda işini şansa bırakmak istemeyen Ünye temsilcisi, bir dönem Milli Takım formasını da terleten 20 yaşındaki file bekçisi Ebru Yancı ile anlaşmaya vardı.

Hedefini 2.Lig’e yükselmek olarak belirleyen Ünye Gücü Futbol Kulübü, yeni sezon hazırlıkları öncesinde transferi tamamlamak istiyor.

Gelecek sezona güçlü bir kadro ile girerek Ünye’ye 3.Lig şampiyonluk kupasını getirmek ve 2.Lig’e yükselmek isteyen Ünye Gücü FK Kadın Futbol Takımımı transferde ilk hamleyi kaleye yaptı. Futbola Amasya Eğitimspor’da başlayan kaleci Ebru Yancı milli takım forması da giydi. Amasya Eğitimspor’da 3.lig ve 2.lig şampiyonluğu yaşayan kaleci Ebru Yancı kadınlar 2. ve 3.Lig’de toplam 58 maça çıktı.

En son Siirt Hasbey kulübü forması giyen tecrübeli kaleci Ebru Yancı dün Ünye’ye gelerek kırmızı-beyaz-siyahlı kulüple anlaşmaya vardı. Transfer görüşmesinde Ünye Gücü FK kulüp başkanı Hüseyin Gerçeker, Kadın Futbol Şube Sorumlusu Mine Duman, Teknik Direktör Muhammet Kışla yer aldılar.

Ordu Hayat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!