- Temmuz 24, 2019
- No Comment
- 104
Ulubey Belediyespor’da Başkan Değişmedi !
Ordu 1.Amatör Lig’de son yıllarda iki şampiyonluk yaşayan ancak Bölgesel Amatör Lig hasretine son veremeyen Ulubey Belediyespor’da Kulüp Başkanı yine…
Ordu 1.Amatör Lig’de son yıllarda iki şampiyonluk yaşayan ancak Bölgesel Amatör Lig hasretine son veremeyen Ulubey Belediyespor’da Kulüp Başkanı yine Soner Poyraz oldu.
Ordu 1.Amatör Küme ekiplerinden Ulubey Belediyespor, geçtiğimiz sezon şampiyonluğu finalde Orduspor’da kaybederken, yeni sezon öncesinde yapılan kongrede kulüp Başkanı değişmedi.
1.Amatör Play-Off’larının gediklisi olan Ulubey Belediyespor, iki sezondur kaptırdığı şampiyonluğu bu sezon kazanarak Soner Poyraz başkanlığında ilk kez Bölgesel Amatör Lig’e çıkmak istiyor.
Öte yandan Yeşil Siyahlı ekibin, 2019-2020 sezonunda Teknik Direktör Şenol Yılmaz ile de yoluna devam edeceği belirtildi
SAMET KARADAĞ