Mart 26, 2023

TÜFAD, Sürekli Gelişim Semineri Sona Erdi !

2021-2022 Futbol Sezonu öncesinde TFF-TÜFAD Ordu Şubesi Adem Aksoy 2. Sürekli Antrenör Gelişim Semineri 19 Eylül Stadyumu’nda gerçekleştirildi.

Genellikle yaz aydında yeni sezon öncesinde yapılan Antrenörler Semineri, Ordu’da gerçekleşti. Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ordu Şubesi Adem Aksoy 2. Sürekli Antrenör Gelişim Semineri’ne 58 antrenör katılırken, gelişim seminerinin Ordu’nun tecrübeli antrenörlerinden biri olan Pro Lisans sahibi Adem Aksoy adına yaptı.

TÜFAD Ordu Şubesi Başkanı Turgut Kır ise yapılan antrenör gelişim seminerinde yaptığı açıklamada çok faydalı bir gelişim semineri gerçekleştirdiklerini belirterek, ”UEFA A, UEFA Elit A, UEFA B diplomaları olan, TFF teknik direktör ve profesyonel kaleci antrenörlerinin katıldığı bir seminer yaptık. 58 antrenörümüz seminerimizde yer aldı. Güzel bir seminer oldu” dedi.

Temmuz ayında yapılan seminer sona ererken, antrenörlerin TÜFAD Ordu Şubesi’nin Ağustos ayı içerisinde gerçekleştireceği son seminere de katılması gerekecek. Son seminere katılım gösterilerin ise 3 yıl boyunca çalışma hakkı elde edebilecek.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!